foto klients
Karikatūra no foto

#1 Karikatūras mākslinieki tiešsaistē

Noalgojiet profesionālu karikatūristu šeit

MŪSU SOLUMS JUMS

 • Augsti kvalificēts un talantīgs - Vietējie karikatūru mākslinieki

 • 100% pielāgoti zīmējumi - Īpaši ar rokām zīmēts

 • Augsti novērtēts: 4,8/5 TrustPilot - Vairāk nekā 100 000 laimīgu klientu

 • Neierobežots bezmaksas labojums - vai naudas atdošanas garantija

 • Uzticas vadītāji - Google, Pepsi, BMW un citi.

Ko jūs vēlētos, lai mūsu mākslinieki uzzīmētu?

Uzņēmumi, kuriem esam zīmējuši


Labākās karikatūras tiešsaistē

Photolamus ir tiešsaistes līderis 100% ar roku zīmētu karikatūru vietņu jomā. Mēs darām visu iespējamo, lai nodrošinātu satriecošus digitālos zīmējumus, lai nodrošinātu, ka mākslai nav robežu. Karikatūras pasūtīšana tiešsaistē nekad nav bijusi tik vienkārša – tikai ar pāris klikšķiem.

Izdevīgs karikatūru veidotājs

Jūs varat izveidot personalizētu zīmējumu par pieņemamām cenām. Mēs esam atvērti darbam ar jebkuru budžetu, kas jums ir pieejams jūsu karikatūru projektam. Mūsu mākslinieki nodrošinās Jums ērtāko piedāvājumu bez kvalitātes atlaidēm.

Express karikatūra Art

Pat jums ir nepieciešama steigas karikatūra — mēs esam jums nodrošinājuši. Mēs piedāvājam ātrāko karikatūru zīmēšanas laiku tiešsaistē. Jūs burtiski varat augšupielādēt fotoattēlu šodien un sagatavot zīmējumu rīt. Mēs piedāvājam 3 paātrinātas piegādes iespējas un esam gatavi apspriest jebkuru termiņu.

Digitālās karikatūru mākslinieki

Jūs saņemat piekļuvi talantīgu un pieredzējušu karikatūru mākslinieku komandai, kas ir pieejama digitāli jūsu pasūtījumiem. Mēs noteikti pārbaudām katru mākslinieku un atrodam labākos karikatūristus, īpašu uzmanību pievēršot detaļām un pilnībā apņemoties nodrošināt jūsu gandarījumu.

Jaunākās atsauksmes:

Photolamus client reviews ID: 15318

Outstanding company and customer service. Responds very quickly and are very accommodating to ensure the product you want is what you get.


Photolamus client reviews ID: 15313

Perfect. Sorry it took so many tries. My daughter loves it.


Photolamus client reviews ID: 15312

As usual, timely and perfect! That's why we keep coming back!!! You've helped us grow!


Photolamus client reviews ID: 15311

Your work is the best! That's why I keep coming back!


Photolamus client reviews ID: 15302

Meine Wünsche wurden super umgesetzt. Ein großes Lob an den Künstler!


Photolamus client reviews ID: 15300

Totally adorable! This really captures the puppy's feisty-ness! Thank you so much. Every time, you've delivered the best caricatures :)


Photolamus client reviews ID: 15299

LOVE, love, love!!! This is the 4th dog I've had you guys do a drawing of and they are all FANTABULOUS!!!


Photolamus client reviews ID: 15293

This looks amazing! Thanks again for all your help; can't wait to get it! :)


Photolamus client reviews ID: 15290

I have had a few request for changes and you have done them so willingly. I am very hapy with the final outcome. Thank you so much. As it is a christmas present I cant wait to see it up on the wall after christmas.


Labākais karikatūru veidotājs

Vietnē Photolamus.com mēs lepojamies ar to, ka esam labākais karikatūru veidotājs tiešsaistē. Mūsu profesionālu mākslinieku komanda ir veltīta personalizētu un unikālu mākslas darbu radīšanai, kas padarīs jūsu īpašo notikumu vēl neaizmirstamāku. Mūsu karikatūru zīmēšanas pakalpojums ir lieliski piemērots ikvienam, kurš vēlas savai dāvanu pasniegšanai pievienot humora, radošuma un personības piesitienu.

Profesionāli karikatūru mākslinieki

Mūsu talantīgo mākslinieku komanda aizraujas ar savu karikatūru mākslu un ir veltīta augstas kvalitātes zīmējumu radīšanai, kas atspoguļo viņu priekšmetu būtību. Kāpēc Photolamus mākslinieki ir labākie šajā biznesā
 1. Uzmanība detaļām: Photolamus mākslinieki pievērš lielu uzmanību detaļām, nodrošinot, ka katrs zīmējuma aspekts ir precīzs un kvalitatīvs. Viņi ņem vērā subjekta fiziskās īpašības, apģērbu un pat stāju, lai izveidotu reālistisku un humoristisku karikatūru.
 2. Ātrs izpildes laiks: mūsu karikatūru mākslinieki strādā efektīvi, lai nodrošinātu, ka katrs klients savlaicīgi saņem pielāgoto karikatūru zīmējumu. Piedāvājam dažādas izpildes laika iespējas, sākot no 24 stundām līdz 7 dienām, atkarībā no klienta vajadzībām.
 3. Stilu dažādība: mēs piedāvājam dažādus stilus, tostarp melnbaltās, krāsainās un digitālās ilustrācijas. Mēs piedāvājam arī dažādas tēmas, piemēram, supervaroņu, kāzu un sporta karikatūras, lai apmierinātu klientu vēlmes.

Bezmaksas karikatūru pārskatīšana

Mēs saprotam, ka ikvienam ir dažādas preferences un idejas, tāpēc mēs piedāvājam neierobežotu bezmaksas pārskatīšanu, lai nodrošinātu, ka esat pilnībā apmierināts ar savu gala produktu. Mēs vēlamies, lai jūs būtu 100% iemīlējies savā karikatūrā, un mēs turpināsim zīmēt, līdz sasniegsim šo rezultātu. Mēs piedāvājam arī ātrus zīmēšanas laikus ar 3 dienu, 5 dienu vai 10 dienu piegādi, lai jūs varētu saņemt perfektu pielāgotu dāvanu tieši laikā.

Kā jūs varat izmantot savu karikatūras zīmējumu?

Karikatūras zīmējums ir unikāla un personalizēta dāvana, ko var izmantot dažādos veidos, lai atzīmētu īpašus gadījumus vai popularizētu zīmolu. Šeit ir daži veidi, kā izmantot karikatūras zīmējumu:
 1. Pielāgota dzimšanas dienas dāvana : karikatūras zīmējums var būt lieliska dzimšanas dienas dāvana jūsu mīļajiem. Varat izveidot personalizētu zīmējumu, kas atspoguļo viņu personību, vaļaspriekus un intereses.
 2. Dāvana pārim jubilejai : karikatūras zīmējumu var izmantot arī kā pāris jubilejas dāvanu. Tas ir radošs un jautrs veids, kā svinēt attiecības un parādīt savu personību.
 3. Pensijas dāvana : kad kāds dodas pensijā vai atstāj darbu, tā ir lieliska iespēja uzdāvināt viņam unikālu un neaizmirstamu dāvanu. Karikatūras zīmējums var būt ideāls atvadu pārsteigums, kas atspoguļo cilvēka būtību un uzņēmumā pavadīto laiku.
 4. Korporatīva dāvana darbiniekiem : karikatūras zīmējums var būt lieliska korporatīva dāvana darbiniekiem. Tas ir radošs un unikāls veids, kā parādīt savu atzinību, un tas var būt lielisks veids, kā uzlabot morāli darba vietā.

Papildus šīm idejām ir daudz citu veidu, kā izmantot karikatūras zīmējumu. Tā ir daudzpusīga un pielāgojama dāvana, ko var pielāgot jūsu īpašajām vajadzībām un vēlmēm. Vietnē Photolamus.com mēs varam palīdzēt jums izveidot perfektu karikatūras zīmējumu, ko varat izmantot jebkuram gadījumam vai mērķim.

Vienkāršs pasūtīšanas process

Mēs padarām jūsu karikatūras pasūtīšanu tiešsaistē pēc iespējas vienkāršāku. Viss, kas jums jādara, ir augšupielādēt savu fotoattēlu un izvēlēties vēlamo stilu, un mūsu mākslinieki parūpēsies par pārējo. Mēs piedāvājam arī dažādas drukāšanas iespējas, tostarp plakātus, kanvas, t-kreklus, krūzes un svētku kartītes, lai jūs varētu izlikt savus mākslas darbus, kur vien vēlaties.

Draudzīgs klientu atbalsts

Ja jums nepieciešama palīdzība vai ir kādi jautājumi, mūsu draudzīgā klientu apkalpošanas komanda vienmēr ir gatava jums palīdzēt. Jūs varat sazināties ar mums, izmantojot saziņas veidlapu vai tiešsaistes tērzēšanu, lai saņemtu pielāgotu piedāvājumu vai jebkuru citu jums nepieciešamo palīdzību. Mēs esam apņēmušies nodrošināt jums labāko karikatūru veidotāju pakalpojumu un nodrošināt, ka jūsu pieredze darbā ar Photolamus.com ir lieliska.